O kempu

Základní informace

Stále udržovaný, osvětlený, rozsáhlý areál se nachází v CHKO UNESCO nedaleko hradu Křivoklát, obklopený krásnou přírodou a lemovaný řekou Berounkou.

Areál je veřejnosti otevřen od 1. května do 30. září.

V areálu naleznete restauraci s teplou i studenou kuchyní, zmrzlinou, alkoholickými i nealkoholickými nápoji, stánek s občerstvením u vody, velké udržované travnaté plochy pro stany a karavany, hřiště na míčové sporty, několik ohnišť s lavičkami, WIFI-point u recepce, sociální zařízení, výlevku pro chemická WC, mycí kout, pitnou vodu

Pitnou vodu mohou ubytovaní areálu čerpat pouze do uzavíratelných nádob. Kohoutek se nachází na pravé straně restaurace a je střežen kamerovým systémem. Je zde ZAKÁZANÉ umývat nádobí – k tomu slouží mycí kout u sociálního zařízení u recepce, koupat se, čistit zuby – k tomuto účelu jsou sociální zařízení.

V areálu je sociální zařízení, ve kterém se nachází WC a sprchy, které jsou vybavené automaty na teplou vodu. Automaty jsou na žetony, které lze zakoupit na recepci nebo v restauraci. Cena žetonu dle aktuálního ceníku.

Sociální zařízení se nachází cca 50m od recepce areálu. Zde je 5 dámských a 5 pánských sprch, WC, mycí kout a sociální zařízení pro tělesně postižené. Sprchy jsou otevřené od 7:00 do 22:00hod. WC je otevřené NONSTOP.

Restaurace Hájek

Stylově zařízená restaurace s kapacitou 80 míst a 60 míst na terase.

V restauraci bez obsluhy nabízíme snídaně, obědy i večeře. (snídaňová nabídka, polévky, hotová a minutková jídla, pizzu, burgery, teplé i studené nápoje, alkoholické nápoje, zmrzliny a další chuťovky.

V restauraci je možné po předchozí domluvě objednání čerstvého pečiva i ve větším množství. Nutno objednat den předem do 11.00 h! K dispozici kulečník, šipky, fotbálek, televize, Zahrádka…
U skupin (školy, školení, firemní akce apod.) možnost polopenze/plné penze.

 

Restaurace je v hlavní sezóně červen – srpen otevřena:školy, školení, firemní akce apod.) možnost polopenze/plné penze.

Po: 12:00 – 22:00
Út: 09:00 – 22:00
St: 09:00 – 22:00
Čt: 09:00 – 22:00
Pá: 09:00 – 24:00
So: 09:00 – 24:00
Ne: 09:00 – 22:00